A májusi hónap számomra a hazai tervezőkről, az ő munkájukról szólt.
4 szettet állítottam össze, melyeknél a főszerepben a hazai tervezők darabjai álltak.
Van, amit leárazva vagy Facebook csoportban vásároltam, míg van teljes áras darab is.
Blézer+nadrág+ felső szett – Nanushka fekete blúz – Facebook csoportban szereztem be. A Nanushka márka Amerikában is befutott, hírességek által kedvelt magyar márka. Sándor Szandra munkássága igazán kiemelkedő. Nyáron szeretnék egyet kávézni a budapesti üzletében, ahol a legújabb kollekciókat is meg lehet tekinteni.
Farmerruha – SUN dress- Je Suis Belle Kiss Tibitől (&Dévényi Dalma). Különleges, egyedi, kézzel készített darab, csillogó rátétekkel, vintage kendő applikációval. Ebből a ruhából csak egy készült, így számomra nagyon különleges. A közel 400 Eurós árat nem biztos, hogy rászántam volna, de mivel az akciós ára egy fast fashion ruháéval megegyező volt, így megrendeltem.
Miss April póló – Elysian/Miss Elysian: Mindig is szerettem volna Bódis Boglárka márkájától egy ruhadarabot. Mikor áprilisban elindult a tematikus Miss Elysian „almárka” és megláttam a HOPE feliratos pólót, nagyon megörültem. Májusban anyák napjára egy orgona virágos kendőt is beszereztem Édesanyámnak. A márka üzenete és Bogi kedvessége abszolút megjelenik a darabokban.
ViktoriaBolla fehér, pöttyös, puffos ujjú felső + nadrág szett: A különleges ujj megoldása miatt tetszett meg nagyon. Kihasználva a 20%-os kedvezményt, örömmel rendeltem meg. Nem csalódtam.
Alig várom, hogy a fenti szetteket, darabokat a „kinti” világnak is megmutathassam.:)
4 szett- 4 stílus